FAQ

Często zadawane pytania

Wyszukiwanie miejsca pochówku

Wpisz imię i nazwisko szukanej osoby w pole słów kluczowych na stronie wyszukiwarki i kliknij Szukaj.

Można również wyszukiwać bezpośrednio z wyszukiwarek internetowych Google lub Bing wpisując np. Śp. Jan Kowalski Koszalin.

Aby uzyskać lokalizacje grobu i trasę dojścia kliknij na link lokalizacji.

Wyniki poszukiwań można wydrukować, przesłać innej osobie lub zapisać na komputerze i smartfonie.

Stronę pamiątkową możesz stworzyć w 1 prosty sposób, wypełniając formularz na naszej stronie kontaktowej i przesłaniu zdjęć. Jeżeli nie posiadasz zdjęcia wystarczy podać dane osoby zmarłej, Imię, nazwisko i datę zgonu a my zrobimy zdjęcia dla ciebie. Również możesz przesłać inne informacje, które chciałbyś umieści na stronie pamiątkowej. Twoja strona otrzyma dedykowany link, który możesz przesłać rodzinie lub może być udostępniony publicznie. Strony pamiątkowe są tworzone w przeciągu 1-2 dni roboczych. Twoja strona pamiątkowa zostaje opublikowania po Twoim zatwierdzeniu lub pozostaje prywatną do wglądu dla osób, które posiadają unikatowy link.

Tak, jest całkowicie darmowa! Nie obciążamy użytkowników żadnymi kosztami tworzenia, utrzymywania i hostowania strony pamięci.

Serwis Pamięci Zmarłych od 2 lat bezpłatnie opisuje, fotografuje i publikuje informacje o miejscach pochowków naszych bliskich.
Jeśli lubisz korzystać z naszego portalu

Niezupełnie, nekrolog podaje suche fakty na temat pogrzebu, pełni funkcję zawiadomienia. Serwis Pamięci jest rodzajem wspomnienia, gdzie można w piękny sposób wyrazić swoje emocje związane z bliskim. Zamieścić tekst, zdjęcia, filmy.

Strona pamiątkowa pozostanie w Serwisie Pamięci tak długo, jak chcesz, nie ma ograniczeń czasowych.

Nie, materiały są przesyłane do akceptacji. Jeśli treści są zgodne z Regulaminem serwisu a formularz wypełniony poprawnie, wspomnienie zostanie opublikowane przez Moderatora. Nie jest to jednak proces automatyczny.

To zależy od Ciebie. Domyślne ustawienie strony jest publiczne. Możesz zmienić to ustawienie na prywatne zgłaszając to do Serwisu Pamięci, wtedy tylko zaproszone osoby mogą wyświetlać Twoją stronę.

Można zrobić to w 1 prosty sposób, poprzez przesłanie linku Twojej strony pamiątkowej używając go SMS-em lub emailem.

Wszystkie anonse przed opublikowaniem są weryfikowane pod względem merytorycznym przez Administratora Serwisu Pamięci. Administrator strony ma możliwość odrzucenia lub usunięcia komentarzy. Zawsze możesz się skontaktować z administratorem w celu usunięcia wiadomości.

Tak, możesz. Istnieją dwa sposoby, dezaktywacja lub usuniecie strony. W tym celu musisz skontaktować się z administratorem serwisu pamięci.
Dezaktywacja oznacza, że Twoja strona jest (tymczasowo, jeśli chcesz) offline. Tylko administrator może zobaczyć stronę, strona nie jest już widoczna dla innych osób. Cała zawartość strony jest bezpiecznie przechowywana, dzięki czemu możesz ponownie opublikować swoją stronę na późniejszym etapie.
Gdy zdecydujesz się na usunięcie strony, strona zostanie usunięta na stałe. Oznacza to, że cała zawartość zostanie również usunięta, w tym wspomnienia i wiadomości, które inne osoby umieściły na Twojej stronie pamięci.

Tak, możesz. W tym celu skontaktuj się z administratorem serwisu pamięci.

Rezerwujemy sobie prawo do ochrony naszych klientów i ich rodzin poprzez zablokowanie niepożądanych lub obraźliwych treści na stronie https://niezapominamy.pl

Staramy się automatycznie filtrować słowa które uważamy za obraźliwe. Jeśli użyto słów, których nie wyłapał nasz filtr, a my uznamy je za obraźliwe, zastrzegamy sobie prawo do ich edycji lub usunięcia.

Jeśli uważasz że blokujemy słowa które POWINNY być dozwolone, skontaktuj się z nami pod adresem email < [email protected] >.

Będziemy również usuwać w całości wiadomości, zdjęcia i inne treści które mogą być uznane za raniące, obraźliwe lub zniesławiające.

Serwis Pamięci Zmarłych mała działalność non profit (działalność bez zysku) z siedzibą na ulicy Kaszubskiej 1, 75-036 Koszalin. Naszym celem jest pomaganie ludziom na ich drodze w dokonywaniu wyborów dotyczących pożegnania i pamięci, łączenie się z ludźmi i dzielenie się osobistymi wspomnieniami o naszych bliskich zmarłych w łatwy i przystępny sposób. POMÓŻ NAM PIELĘGNOWAĆ PAMIĘĆ

Jeśli Twoje pytanie nie jest wymienione w często zadawanych pytaniach, możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail za pośrednictwem strony kontaktowej.

Jeśli Twoje pytanie nie jest wymienione w tych często zadawanych pytaniach, możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza lub na e-mail adres: [email protected]