„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia”
 – Albert Einstein – 

Pielęgnowanie pamięci o zmarłych skłania do zadawania pytań o własne miejsce w świecie, podsumowania osiągnięć i zastanowienia się nad przyszłością. Historie przodków i zmarłych bliskich budują naszą tożsamość.

Jako jedyni w Polsce zajmujemy się opisywaniem i fotografowaniem miejsc pochówków i nagrywaniem uroczystości pogrzebowych. Dzięki naszemu serwisowi, każdy członek rodziny lub przyjaciele bez względu na jego lokalizacje może zobaczyć grób, zrobić wpis pamiątkowy lub uczestniczyć w pożegnaniu bliskiej osoby poprzez transmisje wideo.

Nasz serwis to bezpłatna wyszukiwarka miejsc pochówku. Zawiera dane o osobach pochowanych od 1945 roku. Przy jej pomocy można odszukać miejsce, w którym pochowana jest wybrana osoba, zobaczyć informacje lud dodać nowe, określić trasę dojścia do grobu, zorientować się w terenie przy pomocy nawigacji.

Cechy:
– możliwość wyszukiwania osób na podstawie fragmentarycznych danych,
– wskazanie lokalizacji na mapie,
– pokazanie trasy dojścia do wybranego grobu używając Google mapy (GPS)
– możliwość uaktualniania wpisu, dodawanie zdjęć i informacji.

Baza osób pochowanych jest na bieżąco aktualizowana przez administratora serwisu. Chcemy, by każdy użytkownik mógł odszukać grób bliskiej osoby.

Wyszukiwarka prezentuje tylko te informacje, które można rozpowszechnić czyli: imię i nazwisko pochowanego, datę urodzin, datę zgonu, lokalizację GPS grobu, zdjęcie grobu i komentarze.

Uhonoruj pamięć w pięknej oprawie

Wypełnij Formularz

Prześlij dane osobowe, zdjęcia miejsca pochówku i dodaj krótki opis

Strona pamięci

Otrzymasz unikalny adres internetowy i darmową stronę pamięci

Zachowaj wspomnienia

Zaproś rodzinę i przyjaciół do dzielenia się kondolencjami i wspomnieniami

Pomóż nam rozwijać serwis pamięci zmarłych

Jak możesz pomóc?

Zrób i prześlij zdjęcia. Dołącz do setek koszalinian, którzy robią zdjęcia nagrobków i wpisują kondolencje. Nasz bezpłatny serwis jest jedynym w Polsce! Udokumentuj rodzinny grób, prześlij link i lokalizację rodzinie. Pamiętaj, my nie zapominamy o zmarłych!