Wzory

Upamiętnij bliskich w wyjątkowy sposób. Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim…

ELEKTRONICZNY NEKROLOG, to rozwiązanie oparte na stronie internetowej. Służy do przekazywania informacji o zbliżającej się uroczystości pogrzebowej. Powiadomienie ma formę wiadomości SMS z interaktywnym linkiem do specjalnej, spersonalizowanej strony internetowej (elektronicznego nekrologu) zawierającej wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące osoby zmarłej i ceremonii pogrzebowej wraz z interaktywnymi mapami dojazdu do poszczególnych lokalizacji.

WPIS PAMIĄTKOWY, to unikalna prezentacja, strona stworzona specjalnie, aby Państwa wspomnienia o zmarłych krewnych i przyjaciołach trwały tak, jak miłość i przywiązanie do Nich żyje w Waszych sercach. Wpis pamiątkowy zawiera informacje o osobie zmarłej, zdjęcie miejsca pochówku, przekierowanie do nawigacji Google, która wskazuje drogę do nagrobku, a także link, który może być przekazany do innych członków rodziny i przyjaciół.

Wpisy i Nekrologi można wyszukiwać w przeglądarce internetowej lub naszym Serwisie Pamięci wpisując dane np. Śp. Imię Nazwisko Koszalin.

Wpisy mogą być również spersonalizowane i dostępne tylko dla osoby z unikalnym linkiem URL (prywatne; nie dostępne w wyszukiwarkach)

Wybierz i kliknij na wybrany wzór poniżej ⬇️

Jeśli masz problem z zamówieniem Wpisu Pamięci, prosimy o kontakt: [email protected]